برترین شرکت تولید پلمپ پلاستیکی در تبریز «اطلس پلاستیک»

برترین شرکت تولید پلمپ پلاستیکی در تبریز را بشناسید «اطلس پلاستیک»

پلمپ پلاستیکی به عنوان یک مکانیزم امنیتی پرطرفدار در شرکت های تولید پلمپ امنیتی شناخته می شود. شناخت برترین شرکت تولید پلمپ پلاستیکی به دلیل اهمیت بالای تأمین امنیت در تمامی کسب و کارها و صنایع، اولین و مهم ترین قدم برای آن هاییست که بدنبال خرید پلمپ پلاستیکی با کیفیت، ایمنی و کارایی بالا هستند.


چرا از پلمپ پلاستیکی استفاده می کنیم؟
علت استفاده از پلمپ پلاستیکی به علت ویژگی های منحصر بفردیست که در تأمین امنیت و جلوگیری از دستکاری در کالاها دارد. موارد زیر تعدادی از ویژگی های خاص و مهم پلمپ پلاستیکی می باشد:
•    پلمپ پلاستیکی قابل استفاده برای کالاهای مختلف هست
•    قیمت مناسب این نوع پلمپ
•    امکان درج مشخصات و شماره سریال ها به شکل واضح بر روی فضای پلاک پلمپ پلاستیکی
•    امکان چاپ هات استمپ و چاپ لیزر بدلیل ماهیت فیزیکی و نوع مواد بکار رفته در پلمپ پلاستیکی
•    تنوع رنگی بیشتربا هزینه ی کمتر


شرکت اطلس پلاستیک سیل با تجربه و تخصص فراوان سال هاست که در زمینه ی تولید انواع پلمپ امنیتی و بخصوص پلمپ پلاستیکی فعالیت کرده و توانسته بالاترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه کند. این شرکت در سال های اخیر به عنوان برترین شرکت تولید پلمپ پلاستیکی در تبریز شناخته شده است.


عوامل مؤثر در قیمت پلمپ پلاستیکی
قیمت پلمپ پلاستیکی تحت تأثیر عوامل گوناگونی قرار دارد. پیش از هرچیز باید به این نکته توجه کنید که برای تأمین ایمنی سرمایه ی خودهیچ گاه کیفیت را فدای کمی اختلاف قیمت نکنید. شما به ازای خرید محصول بی کیفیت و ارزان تمام سرمایه ی خود را از دست خواهید داد. از مهم ترین عوامل مؤثر بر روی قیمت پلمپ پلاستیکی تیراژ محصول سفارش داده شده می باشد. هرقدر تعداد پلمپ پلاستیکی سفارش شده بالاتر باشد قیمت کم تری به ازای هر پلمپ پلاستیکی پرداخت خواهید کرد. عوامل دیگری هچون سفارشی سازی محصول که همان تغییر در مشخصات محصول به درخواست مشتری است نیز بر قیمت نهایی تأثیر دارد.


فناوری شرکت اطلس پلاستیک سیل جهت کاهش قیمت
شرکت اطلس پلاستیک سیل علاوه بر توجه ویژه به کیفیت محصولات خود، برای هزینه ی مشتریان نیز ارزش زیادی قائل است. فناوری استفاده شده در شرکت پارت ایمن سیل که موجب کاهش قیمت می شود، استفاده از قالب های جدید می باشد. قالب های قدیمی که در هرضرب تزریق، تعداد کمی پلمپ تولید می کنند باعث افزایش قیمت می گردند به همین منظور شرکت پارت ایمن سیل با تولید قالب های 20 تایی که در هر ضرب تزریق 20 عدد پمپ را تولید میکنند هزینه ها را به حداقل رسانده و هرچقدر گرانی مواد اولیه باعث افزایش قیمت شود این ترفند فنی شرکت پارت ایمن سیل باعث کاهش قیمت هر پلمپ می گردد.


در هنگام خرید پلمپ پلاستیکی به این فاکتورها توجه کنید
از آن جا که پلمپ پلاستیکی وظیفه ی تأمین ایمنی سرمایه و کالای شما را دارد، در هنگام خرید آن باید دقت زیادی داشته وبه فاکتورهایی از قبیل موارد زیر توجه کنید:
•    فشار ها و تماس هایی که پلمپ در معرض آن قرار دارد
•    مدیریت و نحوه شماره گذاری پلمپ ها
•    در نظر گرفتن فرایند های لجستیکی و مراحل کاری صورت گرفته
•    نوع و سبک محفظه ای که قصد پلمپ کردن آن را دارید


چند نوع پلمپ پلاستیکی در بازار موجود است؟
پلمپ های پلاستیکی در انواع مختلفی تولید شده و در بازار عرضه می شود که در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم:
•    پلمپ تسمه ای یا پلمپ کمربندی
•    پلمپ دم موشی
•    پلمپ دانه تسبیحی
•    پلمپ دندانه ای آسان بازشو یا پرفاراژ دار
تمامی انواع پلمپ پلاستیکی در بالاترین کیفیت و با هزینه ی مناسب در شرکت پارت ایمن سیل تولید شده و بسیاری از مشخصات آن ها بر اساس سفارش مشتری قابل تغییر می باشد.

پلمپ دم موشی و کاربردهای مهم آن
پلمپ دم موشی که به علت شکل ظاهری آن به این نام شناخته می شود به علت داشتن تسمه نازک، از هر محفظه ای رد شده و قفل فلزی داخل آن بسیار ایمن می باشد. پلمپ دم موشی به عنوان روشی انعطاف پذیر و مقرون به صرفه برای اطمینان از عدم دستکاری به خصوص در سردخانه ها و کشتارگاه ها استفاده می شود. از آنجا که پلمپ دم موشی از مواد درجه یک و بدون بازیافت (پلیپروپلین) و قفل بسیار محکم از جنس فولاد فنر ساخته می شود، امکان دستکاری و تقلب را در سردخانه و کشتارگاه به صفر رسانده و به صورت روزانه در این دو مرکز کهک استفاده می شود.
شرکت پارت ایمن سیل مفتخر است که پلمپ دم موشی با کیفیت بسیار بالا و قیمت پایین را در اندازه های مختلف بسته به مکان، یخچال، ماشین و درب را تولید کرده و با ضمانت به مشتریان خود ارائه می کند.


برتری پلمپ دم موشی نسبت به بست پلاستیکی در چیست؟
برخلاف تصوربرخی از صاحبان سرمایه و صنعتگران پلمپ دم موشی هیچ شباهتی به بست پلاستیکی نداشته و برتری های فراوانی نسبت به آن دارد. برخی تصور می کنند که با هزینه ی کمتر و استفاده ازبست پلاستیکی می توانند کالای خود را پلمپ کنند. در حالیکه عدم ایمنی در استفاده از بست پلاستیکی براحتی منجر به دستکاری و سرقت سرمایه آن ها خواهد شد. در زیر به چند تفاوت مهم پلمپ دم موشی و بست پلاستیکی اشاره شده است:
•    در پلمپ دم موشی هر گونه دستکاری پلمپ به راحتی قابل شناسایی بوده و به دلیل درج اطلاعات شما و شماره سریال های منحصر به فرد بر روی هر پلمپ، امکان فک پلمپ و جداسازی آن و یا جایگزین کردن آن با پلمپ دیگری وجود ندارد در حالیکه که بست های پلاستیکی شامل یک تسمه هستند که هیچ گونه سیم خاری در آن تعبیه نشده و اگر بست پلاستیکی باز شود و با بست جدید جایگزین شود هیچ ابزاری برای کنترل آن وجود ندارد.
•    خرید پلمپ های دم موشی نیاز به طی کردن مراحل قانونی دارد در حالی که بست های پلاستیکی به راحتی و به صورت آزاد خرید و فروش می شوند.
•    بست پلاستیکی حتی مرغوبترین مدل آن نسبت به شرایط محیطی بسیار تاثیر پذیز بوده و به همین علت باید در بسته بندی مخصوص به خود نگه داری شود. در حالیکه پلمپ دم موشی نیاز به مراقبت خاصی نداشته و در کارتن بسته بندی می شود و اگر به مدت یکسال و حتی بیش تر در انبار نگه داری شود تغییری در کیفیت و انعطاف آن ایجاد نمی شود.


پلمپ کانتینری چیست و چگونه عمل می کند؟
همانطور که از نام پلمپ کانتینری پیداست، این پلمپ یک ابزار بسیار کارآمد برای تأمین ایمنی در کانتینرهای حمل بار است. عملکرد پلمپ کانتینری به این صورت است که شماره سریال و نام شرکت ها برروی قسمتی از بدنه ی پلمپ کانتینری درج می شود. با چاپ شماره سریال درخواستی شما روی هر دو قسمت نری و مادگی، هنگامی که قسمت نری و مادگی از هم جدا می شوند، شماره سریال هر دو قسمت یکسان و قابل تطابق دادن خواهد بود که این موضوع انجام هرگونه تخلف را غیر ممکن می سازد.

علت استفاده از پلمپ کانتینری در محموله های با اهمیت بالا
پلمپ کانتینری به علت ویژگی امنیتی خاصی که دارد برای پلمپ محموله های با اهمیت بالا بسیار مناسب می باشد. در زیر به تعدادی از این ویژگی ها اشاره می کنیم:
•    پلمپ کانتینری پس از انجام پلمپ به هیچ عنوان قابل چرخیدن نیست و ثابت است.
•    در مقابل هرگونه اعمال نیرو بسیار مقاوم می باشد.
•    زمانی که عملیات پلمپ کردن به پایان رسیده باشد، بوسیله قیچی آهن بر آن را می شکنند.
•    هر گونه تلاش برای دستکاری یا تخلف روی پلمپ کانتینری به راحتی قابل تشخیص می باشد.
بر همین اساس پلمپ‌ های کانتینری به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای پلمپ کردن محموله های با ارزش بالا می باشند که امنیتی عالی را برای فضا های حساس فراهم می کنند.


چرا پلمپ کانتینری را باید از شرکت های تولیدکننده معتبر خریداری کرد؟
بدلیل اینکه جابجایی و حمل اکثر محموله ها توسط کانتینرها انجام می شود پیدا کردن یک شرکت تولید کننده معتبرجهت تهیه ی پلمپ کانتینری از اهمیت بالایی برخوردار است. خرابی یا ناقص بودن حتی یک پلمپ می تواند خسارات جبران ناپذیری برای صاحبان سرمایه که بار خود را به کانتینرها سپرده اند، به بار آورد. بنابراین ما در شرکت پارت ایمن سیل، کنترل مرحله به مرحله و صد در صدی فرآیند تولید را در دستور کار خود قرار داده و ایمن ترین پلمپ های کانتینری را در رنگ های متنوع، با بهترین کیفیت و بسته بندی و مناسب ترین قیمت، ارائه داده ایم. پلمپ کانتینری تولید شده در شرکت اطلس پلاستیک طبق تکنولوژی روز دنیا و از موادی با بالاترین کیفیت ممکن ساخته شده است.


شرکت اطلس پلاستیک مشاور و راهنمای شما در خرید انواع پلمپ
بدلیل کاربردهای متنوع انواع پلمپ ها، گاهی انتخاب نوع پلمپ مناسب با کاربری مورد نظر شما کار دشواریست. مشاوره و راهنمایی شما برای خرید مطمئن یکی از وظایف ما در شرکت اطلس پلاستیک می باشد. تمام محصولات ارائه شده توسط شرکت اطلس پلاستیک به صورت طبقه بندی شده، با ذکر مشخصات کامل و کاربری متناسب با آن ها در سایت شرکت در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. با این حال اگر محصول مورد نظر خود را پیدا نکرده اید و یا جواب سوالات خود را نگرفته اید با مشاوران و کارشناسان ما تماس بگیرید 09141161493 افتخار ماست که در چگونگی تأمین نیازهای شما به بهترین وجه تصمیم گیری کرده و پاسخگو باشیم.

تصاویر مرتبط