شرکت اطلس پلاستيک

شرکت اطلس پلاستيک

در دنيای فراصنعتی امروز سازمان‌هايي در عرصه رقابت موفق‌اند كه خلاقيت و نوآوري را شعار خود قرار داده و انعطاف در مقابل تغييرات محيطي را بعنوان بخشي از كسب وكار خويش قلمداد كنند. امروزه با توجه به شرايط جديد زندگي و تغييرات سريع فناوري و نيازهاي متنوع فرهنگي، اقتصادي و اجتماعي، لوازم پلاستیکی مورد نیاز انسان‌ها نيز بايد متناسب با الگوها و نيازهاي جديد تغيير كند.
اگر امروز از اطلس پلاستیک بعنوان نماد صنعت پلاستیک در منطقه یاد مي‌‌شود و اگر خلاقيت در ساخت را مزيت كليدي خود مي‌دانيم، به پشتوانه بيش از35 سال تجربه و پيشتازي در صنعت پلاستیک است. ياوري يكتاي يگانه و تلاش جمعي مديران و كاركنان خانواده اطلس پلاستیک مهمترين پشتوانه‌هاي ما در اين راه بوده‌اند.
بي‌شك حفظ ره‌آوردهاي گذشته و همسوئي با تحولات و چالش‌هاي پيش‌رو نيازمند نگرشي جامع به تمامي عوامل پيش‌برنده، ارتقاء مستمر كمي و كيفي محصولات، بهره‌گيري از دانش و فناوري‌هاي نوين و تلاش مضاعف تمامي همكاران و پرسنل شركت است.
امروز و در آستانه نيم قرن تجربه، گروه تولیدی اطلس پلاستیک گامي نوين را در عرصه كسب وكار خويش آغاز كرده است که در این راستا، ارتقاء كيفيت را سرلوحه كار خود قرار داده و رضايت مشتريان را بعنوان مهمترين رسالت خويش تعيين نموده ایم.
حضور اثرگذار در بازارهاي رقابتي و افزايش سهم شركت از بازار پلاستیک و قالب سازی از برنامه‌هاي این گروه براي تحقق اهداف استراتژيك است. اين گروه تولیدی، همكاري با مراكز علمي و تحقيقاتي، بهره گيري از دانش و تجارب نيروي انساني كارآمد و حضور در عرصه‌هاي ملي و بين‌المللي را آيينه‌اي جهت بازتاب توانمندي‌هاي خود مي‌داند.