همه چیز درباره پلاستیک گلخانه ای و کشاورزی و دامداری «اطلس پلاستیک»

 همه چیز درباره پلاستیک گلخانه ای و کشاورزی و دامداری

در ادامه با انواع نایلون و پلاستیک های گلخانه ای آشنا می شوید.

به گزارش بازرگانی ، نایلون گلخانه‌ای از نوع پلی اتیلن سبک و دارای افزودنی‌های مختلف برای بهره وری بیشتر تولید می‌شود، بر اساس نیاز درخواست کننده می‌توان از انواع مختلف افزودنی‌ها استفاده کرد به طور مثال یکی از پرکاربرد ترین نمونه‌های افزودنی اشعه ماوراء بنفش (UV) است که به نایلون uv گلخانه نیز معروف است.نایلون سه لایه گلخانه

مقاوم‌ترین نوع پلاستیک‌های سه لایه گلخانه‌ایاست که دارای روش تولید کاملاً متفاوتی نسبت به نمونه‌های تک لایه است و از استحکام و مقاومت بسیار بیشتری برخورد دار است، همینطور نمونه‌های سه لایه دارای طول عمر بسیار بیشتری نسبت به مدل‌های تک لایه است.

افزودنی ضد نور خورشید ضد اشعه ماوراء بنفش (UV)

نایلون uv باعث می‌شود که محصولات کشت شده از اشعه ماوراء بنفش در امان بمانند و همینطور باعث افزایش طول عمر خود پلاستیک گلخانه‌ای در برابر تابش مستقیم نور خورشید می‌شود. همینطور میزان افزودنی uv با توجه به میزان تابش خورشید در مناطق مختلف تفاوت دارد، که سانی پلاست با توجه به نیاز شما دقیقاً آنچه را که می‌خواهید تولید خواهد کرد.

کاربرد افزودنی uv چیست؟ بدون افزودنی uv پلاستیک در فضای باز با اولین سرد و گرم شدن شکسته و غیر قابل مصرف خواهد بود، به همین دلیل در مواد اولیه تولید این محصول از ۱ تا ۱۰ درصد افزودنی uv استفاده می‌شود تا مقاومت نایلون در برابر عوامل خراجی هم افزایش پیدا کند.برخی افزودنی‌های مورد استفاده برای نایلون گلخانه:

افزودنی لیز کننده (روان و صیقلی کننده): این افزودنی باعث هموار و صیقلی شدن سطح نایلون شده و باعث به حداقل رسیدن اصطحکاک با سطوح می‌شود و بیشتر برای سهولت کار در دماهای پایین مورد استفاده قرار می‌گیرد.

افزودنی ضد الکتریسیته ساکن: در هر صورت تولید با مواد اولیه پلی اتیلنی باعث افزایش الکترسیته ساکن بر روی سطح نایلون می‌شود که در آخر باعث جذب گرد و غبار می‌شود، افزودنی ضد الکتریسیته ساکن باعث رفع این مشکل می‌شود.

افزودنی ضدچسبندگی: این افزودنی تنها باعث عبور هوا در بین لایه‌های نایلون می‌شود و از چسبندگی آن جلوگیری می‌کند از همین رو باز کردن یا بستن رول به راحتی هر چه تمام تر انجام می‌شود.

افزودنی آنتی‌اکسیدان: این افزودنی باعث جلوگیری از آنتی اکسیدان می‌شود که در آخر باعث افزایش بازده ای استحکام و مقاومت، کشش و ضربه پذیری بیشتر می‌شود.
برای مشاهده نایلون عریض کشاورزی و گلخانه‌ای روی لینک کلیک کنید.پاسخ به سوالات متداول در خصوص انواع پلاستیک‌های عریض گلخانه و کشاورزی :

آیا با انبار کردن نایلون گلخانه‌ای در طول زمان باعث خرابی آن می‌شود؟ به علت وجود مواد uv نمی‌توان نایلون‌های عریض را در طول مدت زیاد انبار کرد و توقع داشت طی گذشت زمان خراب نشود به این دلیل که افزودنی uv دارای تاریخ مصرف می‌باشد. تاریخ مصرف uv با توجه به میزانی است که به نایلون اضافه می‌کنید اما به طور معمول تا ۵ سال طول عمر خواهد داشت، فرقی هم نمی‌کند از آن استفاده کنید یا آن را در انبار نگه دارید.

طول عمر نایلون عریض گلخانه‌ای و کشاورزی چقدر است؟ یکی از سوالات متداول نایلون عریض گلخانه میزان طول عمر این محصول است. سانی پلاست تولیدات خود را تا ۳ سال گارانتی می‌کند، به طور معمول نایلون‌های عریض تا ۵ سال طول عمر دارند که موارد گوناگون باعث کاهش یا افزایش طول عمر این محصول پلاستیکی خواهد شد.

هر کیلو نایلون گلخانه‌ای چند متر است؟ هر ۵ متر مربع نایلون عریض گلخانه‌ای برابر است با یک کیلو گرم، البته ضخامت سفارشی و نمونه‌های دو لایه و سه لایه تاثیر مستقیمی در وزن نهایی دارد اما به طور کلی هر یک کیلو قادر به پوشش ۵ متر مربع مساحت خواهد بود.تولید در عرض ۱ تا ۱۸ متر

شرکت تولید کننده انواع محصولات پلی اتیلنی سانی پلاست هیچ محدودیتی در تولید پلاستیک‌های عریض ندارد و قادر است ابعاد مورد نیاز و ضخامت سفارشی شما را تولید کند.

پیشنهاد ما برای خرید این نوع پلاستیک، سفارش در عرض‌های بالای ۱۲ متر است زیرا یک تکه بودن پلاستیک باعث افزایش راندمان گلخانه می‌شود و از همه مهم‌تر ضایعات تولید به حداقل می‌رسد و باعث کاهش قیمت خواهد شد.

- پلاستیک عرض ۲ متر

- پلاستیک عرض ۴ متر

- پلاستیک عرض ۶ متر

- پلاستیک عرض ۸ متر

- پلاستیک عرض ۱۰ متر

- پلاستیک عرض ۱۲ متر

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

حال شرکت اطلس پلاستیک با رعایت تمامی ضوابط فوق با تولید گلدان های پلاستیکی و خو آبیار در سایزها و رنگخای متفاوت سعی در کمک رسانی به کشاورزان و گلخانه داران دارد .

آرزوی ما جلب رضایت شماست.

شرکت اطلس پلاستیک

تصاویر مرتبط